Dziennikarz obraził WIENIAWĘ podczas WYWIADU! Zakpił z jej pracy u Vegi – JULIA wykazała się niebywałą KLASĄ! Zobacz wideo!

Julia Wieniawa nie zdecydowała się na studia aktorskie bo dostała tyle propozycji, że szkoda by było nie skorzystać. Przecież nic tak nie uczy jak praca na planie. Oczywiście brak dyplomu to idealna zaczepka, którą wykorzystują hejterzy Julii. Zresztą reżysera Patryka Vegi też wiele osób nie uznaje za zawodowca, a ma na swoim koncie więcej hitów niż nie jeden “uważany” reżyser. Julia udzieliła ostatnio wywiadu popularnemu portalowi plotkarskiego, którego dziennikarz się nieco zapomniał i ją obraził…

 

Dziennikarz rozpoczął od tego, że Julia zagrała “rólkę” u Vegi. Powtórzył to kilka razy, wydawało się, że chciał sprowokować Julię. Wieniawa uważnie słuchała jego wywodów po czym sama użyła słowo “rólka”, aby wyjaśnić, że musiała się nieco dłużej przygotować niż do “rólki”. Reporterowi zrobiło się chyba głupio, bo starał się poprawić i już nazywać pracę Julii “rolą”. Niesmak pozostał.

 

Zaskoczył nas profesjonalizm Julii, która była opanowana i nie dała się wciągnąć w tworzenie sensacji. Nie była też zarozumiała, nie pokazała że ją obrażono – z uśmiechem na ustach kontynuowała wywiad poważnie.

 

Sami wiemy, ze prowadzenie wywiadu nie jest łatwym zajęciem, ale warto nie zaczynać od obrażania rozmówcy…

 

Zobacz to wideo:

 

źródło: youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *