SIOSTRY GODLEWSKIE wystąpiły w “Pytaniu na śniadanie” i dały próbkę swoich wokalnych “UMIEJĘTNOŚCI”! Ich występ PRZEJDZIE do HISTORII PROGRAMU! (wideo)

Siostry Godlewskie podtrzymują gorącą temperaturę jaka w Internecie narosła wokół nich. Celebrytki, które popularność zyskały dzięki “śpiewaniu” kolęd i publikowaniu swoich występów na YouTubie, czy łapaniu karpia w hipermarkecie rozpoczęły tourne po telewizjach śniadaniowych. Po wizycie w “Dzień dobry TVN” dziś pojawiły się w studiu “Pytania na śniadanie”, co mocno zaskoczyło i rozczarowało wielu Internautów.

 

 

Widzowie, którzy zobaczyli je na ekranie swoich telewizorów przecierali oczy ze zdumienia i mają żal do TVP, że promuje tak mocno kontrowersyjne osoby. Zgromadzonym przed telewizorami wyraźnie nie w smak była wizyta sióstr Godlewskich w studiu, a swoje negatywne opinie na ten temat zostawili na profilu na Facebooku programu. Wielu z nich twierdzi, że to była najgorsza z możliwych decyzji i prócz tego, że są zniesmaczeni, to nie zostawiają suchej nitki na pomyśle TVP.

 

 

Godlewskie wykorzystują takie okazję, dzięki, którym mogą w łatwy sposób się wypromować. Celebrytki prócz tego, że siedziały, to również śpiewały. Zrobiła to Małgorzata, która postanowiła zademonstrować próbkę swojego talentu. Jednak tym razem obyło się bez kolędy, choć utwór ponownie był z repertuaru Edyty Górniak. Gwiazdka zaśpiewała fragment piosenki “Kolorowy wiatr”. O dziwo Esmeralda nie dała się skusić i nie dołączyła do siostry. Wykonanie Małgosi określiła jako “takie piękne, że aż muszę popić”.

 

 

 

źródła: teleshow.wp.pl, twitter.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *