Natalia Siwiec wystąpiła w teledysku. Gorące VIDEO!

Natalia Siwiec wystąpiła w teledysku. Gorące VIDEO!

Natalia Siwiec znana jest przede wszystkim jako modelka i influencerka.

Teraz jednak Natalia Siwiec pokazała się od aktorskiej strony, bo wystąpiła w teledysku. Celebrytkę do współpracy zaprosił Sebastian Fabijański – aktor znany z takich filmów jak „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Botoks”, „Kobiety mafii” czy „Legiony”. Od 2016 roku Fabijański realizuje się także muzycznie i właśnie zaprezentował swój nowy utwór.

Piosenka nosi tytuł „Supernova” i Sebastian wykonuje ją z Julią Chatys (z serialu „Na Wspólnej”). W utworze mowa jest o relacji damsko męskiej i główne postacie w teledysku grają właśnie Sebastian Fabijański i Natalia Siwiec. Na nagraniu celebrytka nosi skąpe stroje i pokazana jest w bardzo zmysłowy sposób.

 

Natalia Siwiec wystąpiła w teledysku – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Całość nie robi najlepszego wrażenia. Części osób podoba się sposób rapowania aktora, jednak sporo jest głosów krytycznych:

 

Początek jest tak zły – że aż nie wiem co więcej napisać…

 

I tak oto doczekailśmy rapu patocelebryckiego……

 

Sebastian z calym szacunkiem, nie ma opcji ze wejdziesz do gry. Jestes aktorkiem ktory posluguje sie konwencja rapowa do swoich recytacji i co gorsza wychodzi to poprostu marnie – sztywno, pretensjonalnie i irytujaco

 

ten tekst..to jest naprawdę złe. Pod każdym względem. Jeżeli zależało Ci tylko na tym, aby mówili (?mniemam po teledysku), to być może Ci się udało. ale muzycznie.. que miał rację.

 

A jak Wam się podoba „Supernova” Sebastiana Fabijańskiego z Natalią Siwiec?