SEX MASTERKA wypuściła swój najnowszy TELEDYSK z okazji WALENTYNEK! Tekst PIOSENKI “GŁĘBOKIE GARDŁO” osiągnął szczyt ŻENADY! (wideo)

SeksMasterka nie przestaje szokować i z okazji Walentynek opublikowała na YouTubie swój najnowszy teledysk do piosenki “Głębokie Gardło”. Utwór odbiega nieco stylem od dwóch poprzednich, ponieważ ulubienica polskich nastolatków starała się nagrać go w hiphopowym stylu. Oczywiście w tekście piosenki nie ma sensu doszukiwać się “głębszego” przekazu. Utwór, jak można było się spodziewać sprowadza się do tematu seksu oralnego.

 

Teledysk nagrany jest przy czerwonym świetle i widzimy na nim wijącą się Seksmasterkę w skąpych ciuchach. Choć klip pojawił się w serwisie YouTube zaledwie wczoraj to zobaczyło go już ponad 500 tysięcy osób. Fani gwiazdki docenili jej starania i przyznali, że to najlepszy utwór z trzech, jakie do tej pory wypuściła. Wielbiciele kontrowersyjnej YouTuberki dostrzegli progres i zwrócili uwagę na mocny bit.

 

 

W zasadzie można się z nimi zgodzić, lecz słowa jakie padają w piosence nie powalają na kolana, a wręcz wywołują uśmiech politowania. Cóż , jak mówi klasyk, o gustach się nie dyskutuje.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=bWMBlG9oLSo

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *