Jessica MERCEDES swoimi filmikami z sali operacyjnej osiągnęła szczyt ŻENADY! FANI uważają, że tym razem mocno PRZESADZIŁA! (foto, wideo)

Jessica Merceds to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich szafiarek. Blogerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się z fanami swoimi prywatnymi sprawami. Tym razem zdaniem wielu Internautów jednak mocno przesadziła. Dziewczyna postanowiła zrelacjonować na Instagramie swoją operację żuchwy!

 

24-latka zdecydowała się na ten zabieg, ponieważ od wielu lat zmaga się z krzywym zgryzem. Nosiła nawet aparat ortodontyczny jednak nie pomógł jej za wiele stąd taka, a nie inna decyzja z jej strony. Na swoim Insta Sories ze szczegółami opowiedziała fanom, jak będzie wyglądała praca chirurga i dlaczego zdecydowała się na zabieg. Pokazała również co zabiera ze sobą do szpitala. W walizkę spakowała nawet własną pościel!

 

 

 

“Mam progenię i będę miała jutro operowaną żuchwę, bo moja górna szczęka jest mniejsza niż żuchwa. Nie mogę uwierzyć, że Wam to opisuję, ale już mam dużo wiadomości na DM z pytaniami, co mi się stało. Nic mi się nie stało, taka krzywa się urodziłam.”

Fani blogerki mogli praktycznie do momentu operacji zobaczyć co dzieje się z Mercedes. Od swojego smartfona uwolniła się tuż przed wjazdem na salę zabiegową. Okazało się, że wszystko poszło okej o czym mogliśmy się przekonać znów widząc jej twarz. Szafiarka pokazała się tuż po operacji, czym wzbudziła niemałe zaskoczenie wśród fanek. Cóż niektórzy nie potrafią wyłączyć się nawet na chwilę.

 

źródła: pudelek.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *