SEX MASTERKA wypuściła najnowszy, kiczowaty KLIP! “Odłączcie jej Internet!” Po ŻENUJĄCYM “POKA SOWE” przyszedł czas na TRAGICZNE “WYŚLIJ NUDESA” (wideo)

Aniela Bogusz, w sieci znana lepiej jako Sex Masterka to ulubienica nastolatków, którzy chętnie oglądają jej kanał. Youtuberka przebrana w bieliznę z sex shopu zajmuje się na nim “edukacją seksualną” młodzieży i opowiada im o swoich erotycznych przygodach i doświadczeniach z alkowy. Jej nagrania są mocno kontrowersyjne i to właśnie sposób na to, by przyciągnąć do siebie jak największą liczbą osób. Ostatnio prócz filmików o seksie wzięła się za “śpiewanie”.

 

 

Jej pierwszy singiel pt. “Poka Sowę” obejrzało ponad 11 milionów osób. Utwór jest tragiczny o czym świadczy liczba łapek w dół, a było ich aż pół miliona. Ogromna liczba negatywnych komentarzy nie zniechęciła gwiazdę Internetu. YouTuberka wypuściła właśnie swój kolejny, świeżutki klip pt. “Wyślij nudesa”. Podobnie jak pierwszy utwór, najnowszy nie grzeszy infantylnym tekstem i muzyką.

 

 

 

Tutaj również mamy do czynienia z tanim erotyzmem i obleśnymi scenami, którym szkoda nawet bliżej się przyglądać. Utwór pojawił się na polskim YouTubie wczoraj, a już obejrzało go prawie 600 tysięcy osób. Większość zrobiła to dla “beki”, o czym świadczą treści komentarzy. Internauci nie zostawili na Anieli suchej nitki, ale ona pewnie była tego świadoma. Z drugiej strony czego się nie zrobi dla wyświetleń i pieniędzy.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9M_iPeb1lZM

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *