Marta MANOWSKA pochwaliła się IDEALNĄ FIGURĄ! Prowadząca “Rolnik szuka żony” zdjęciem w BIKINI rozpaliła zmysły FANÓW! (foto)

Nie ulega wątpliwości, że dużą rozpoznawalność i popularność Marta Manowska zyskała dzięki programowi “Rolnik szuka żony”. Sympatyczna prowadząca jak na prawdziwą gospodynię i opiekunkę biorących w nim udział rolników przystało jest kobietą, której mogą zwierzyć się ze wszystkich problemów i smutków, jakie im doskwierają. Dzięki ogromnemu profesjonalizmowi i pięknemu wyglądowi Manowska jest również uwielbiana przez telewidzów.

 

 

 

Gwiazda programu jak przystało na prawdziwą osobę ze świata show-biznesu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia. Ostatnio chwaliła się zmianami jakie zaszły w jej wyglądzie na wiosnę, obcięła włosy. Manowska opublikowała również bardzo odważne zdjęcie bez makijażu. Tym razem przyszedł czas na naprawdę bardzo gorące zdjęcie. Sympatyczna gwiazda pochwaliła się idealną sylwetką i wrzuciła zdjęcie w bikini. Trzeba przyznać, że prezentuje się jak ratowniczka ze “Słonecznego patrolu”.

 

 

 

Fotka została wykonana na plaży w Omanie, gdzie Manowska wypoczywa. Prowadząca “Rolnik szuka żony” aktywnie spędza swój wolny czas, a zdjęciami z egzotycznej podróży chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Ostatnia fotka wywołała jednak prawdziwy szał i rozpaliła fanów do czerwoności. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ prezenterka TVP wygląda bardzo seksownie. Zresztą sami oceńcie!

 

fot.instagram.com

 

źródła: plotek.pl, foto instagram.com, youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *