Sanah pokazała swój posiłek. Będziecie w szoku, czym żywi się piosenkarka!

25-letnia Sanach czyli Zuzanna Jurczak zachwyciła Polaków swoimi nastrojowymi piosenkami. Jej najbardziej znane piosenki to “Ale jazz”, “Eldorado” czy “Mamo tyś płatała”.

W ostatnim czasie Sanah nagrała też kilka piosenek na podstawie najbardziej znanych, polskich wierszy. Jest tu “Kamień” z wierszem Adama Asnyka, “Bajka” Kamila Baczyńskiego czy “Nic dwa razy” Wisławy Szymborskiej.

Nastrojowe i poetyckie piosenki sprawiają, że i sama wokalistka postrzegana jest jako osoba uduchowiona. Co zatem powinna jeść taka gwiazda?

 

https://www.instagram.com/sanahmusic/?hl=pl

 

Patrząc stereotypowo spodziewalibyśmy się u niej na talerzu dużo zieleniny, produktów bio, eko i zapewne dań wegetariańskich czy wegańskich.

Tymczasem już jakiś czas temu piosenkarka przyznała się do swojej miłości do kabanosów. Z kolei posiłek, jaki pokazała teraz zachwyci raczej zwolenników golonki i piwa nić tych wybierających tofu. 

 

Co zatem zajada Sanach? Na zdjęciu widzimy jajecznicę, boczek i podsmażane kiełbaski. Jak się jednak okazuje, fani piosenkarki nie tylko “wybaczyli” jej taki posiłek, ale wręcz byli nim zachwyceni. 

 

https://www.instagram.com/sanahmusic/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/p/CkBbw6CIl6d/?hl=pl