Rodzice tej DZIEWCZYNKI to prawdziwe POTWORY! Upili swoją CÓRKĘ i kazali PALIĆ jej papierosy! Tłumaczyli się, że (…) (wideo)

Kiedy widzimy takie sytuacje jak na poniższym nagraniu to ciężko opanować nerwy. Rodzice, którzy swoim idiotycznym zachowaniem krzywdzą swoją małoletnią córkę nie zasługują na to miano. Wideo, które sami nakręcili i wrzucili do sieci pokazuje pijaną dziewczynkę, którą jedno z nich zmusza do palenia papierosa wkładając go na siłę do ust dziecka.

 

 

 

Nagranie wywołało ostrą reakcję internautów, którzy postanowili, że nie puszczą zachowania pary płazem. Sprawa, jak i szokujące wideo zostały przekazane policji. Rodzicami okazali się nieodpowiedzialna 17-latka i rok starszy młody mężczyzna. Nastolatkowie zostali aresztowani zaledwie kilka godzin po wrzuceniu nagrania na Facebooka. Na komisariacie tłumaczyli się, że to miał być zwykły żart, a dziecko udawało, że jest pijane i nie paliło prawdziwych papierosów.

 

 

Ich wyjaśnienia zupełnie nie przekonały funkcjonariuszy i postanowiono zatrzymać ich na dłuższy czas. Policja prowadzi śledztwo i zbiera materiały mające pomóc w rozwikłaniu  tej bulwersującej sprawy. Śledczy nie wykluczają, że para nastolatków zmuszała  swoją córeczkę do palenia marihuany.

https://www.youtube.com/watch?v=aEL4FncMHC0

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *