Renata Kaczoruk przyznała. Pusty ponton nie daje jej spokoju!

Renata Kaczoruk (36 l.) to modelka, aktorka i celebrytka. Szerszą rozpoznawalność zyskała w czasie związku z Kubą Wojewódzkim, parą byli w latach 2013–2018.

Obecnie Renata Kaczork koncentruje się też na rozwoju osobistym. Nie przeszkadzało jej to wziąć udziału w programie “Przez Atlantyk”. Show zbiera jednak złe recenzje – głównie za sprawą Antka Królikowskiego, który obecnie jest na cenzurowanym. Ale też z uwagi na charakter programu, który być może nie przystaje do poważnej sytuacji na Wschodzie.

 

Mimo to Renata Kaczoruk podzieliła się swoją refleksją na temat show i nawiązała do zdarzenia, jakie mieli podczas rejsu.

 

fot. screen tvn.pl

 

Pusty ponton

 

Otóż na oceanie pojawił się pusty ponton. Pasażerowie jachtu byli przerażeni tym widokiem, bo obawiali się, że w środku znajdą ludzkie zwłoki. Tak się jednak nie stało, bo ponton był pusty. 

 

fot. screen tvn.pl

 

Mimo to, najprawdopodobniej podróżowali nim uchodźcy. Nie wiadomo jednak, co się z nimi stało i jak skończyli. Renata Kaczoruk była poruszona tym zdarzeniem:

 

Przyszło mi do głowy natychmiast: tłum uchodźców. I że to jest codzienność. To było dosyć silne. Zobaczyć to nie w telewizji, tylko tak po prostu w biały dzień.

 

Ukraina a Atlantyk

 

Dziś na instagramie Kaczoruk nawiązała do tych wydarzeń niejako tłumacząc beztroskę uczestników:

 

Wypływaliśmy w czasach pokoju.. 🕊W sercach wybrzmiewał nam głód przygody, potrzeba wyzwania, ucieczki przed codziennością.

 

Przyznała jednak, że:

 

Spotkaliśmy się przecież na wodzie z ludźkim dramatem, którego bliskość na zawsze nas zmienia. A uśmiech kryje docenienie rzeczy podstawowych, które okazują się nie być bezwarunkowymi. To czego doświadczymy w dzisiejszym odcinku @przezatlantyk.tvn jest bardzo aktualne, i dla mnie wciąż bardzo poruszające💔

– podkreśliła.

 

Fragmenty odcinka tutaj.

 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek narzeka na drożyznę. “Żałosna jesteś” – komentuje fanka.

 

https://www.instagram.com/p/CbdgQstr7ZV/