Ralph Kamiński współpracuje z McDonald’s. Katarzyna Bosacka zareagowała w zabawny sposób!

Jako zadeklarowany wegetarianin, Ralph Kamiński, zaskoczył swoich fanów współpracą z McDonald’s. Wielbiciele artysty nie kryli swojego rozczarowania, ponieważ uważają, że śmieciowe jedzenie bynajmniej nie pasuje do stylu i wizerunku Kamińskiego.

Współpracę piosenkarza skomentowała także Katarzyna Bosacka, która jest osobą promującą zdrowe, tradycyjne dania. Dziennikarka wytknęła artyście kilka kwestii, a na koniec wystąpiła z zabawną ofertą.

 

https://www.instagram.com/katarzynabosacka/

 

Jak twierdzi Bosacka, w menu McDonald’s nic nie przypada jej do gustu:

 

Bardzo dziękuję za zaproszenie na bal 💃🕺💃💃💃tylko zapytam wprost: dlaczego w Macu? 😱

 

Skoro nie jesz mięsa, zostaje burger wege. Niestety, ma on tylko niecałe 6 g białka w 100 g, więc zanadto się nie pożywisz. Nawet jeśli w zestawie weźmiesz duże frytki (434 kcal i 21 g tłuszczu), to i tak po takim “balu” Twój żołądek raczej nie będzie zadowolony. O kubkach smakowych nie wspominając.

 

Ciekawe jakby czuli się Twoi goście po „Wieśmaku”, który zawiera 934 kcal i do tego 65 g tłuszczu, czyli jakieś 93% naszego średniego, dziennego zapotrzebowania…? Albo po kawie latte „Chocoberry”, która ma 416 kcal w porcji, w tym 62 g cukru, czyli ok. 12,5 łyżeczki? 🙈🤯

 

Stwierdziła więc, że pozostaje jej tylko zamówienie herbaty w Maku. Z tym, że taki “posiłek” trudno nazwać “balem”.

Na koniec jednak wystąpiła z propozycją dla Ralpha. Otóż Bosacka niedawno wydała książkę kucharską z przepisami na obiady:

 

Wpadnę jednak, choćby po to, żeby podarować Ci moją najnowszą książkę “Obiad za mniej niż pięć złotych na osobę” 🙏🏼(można ją zamówić na mojej stronie internetowej) – znajdziesz w niej 100 przepisów na zdrowe, tanie i niebanalne dania także wegetariańskie, a nawet wegańskie.

– zaoferowała się Katarzyna Bosacka.

 

Część internautów uznała, że promowanie własnej książki na krytyce innej osoby, jest słabe. Inni dołączyli się do oburzenia dziennikarki jeśli chodzi o współpracę Ralpha z McDonald’s.

 

https://www.instagram.com/p/Cj5V1gVIOYE/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.