Rafał Mroczek w czułych objęciach! Kto go tak przytula?!

Rafał Mroczek (40 l.) to aktork kojarzony przede wszystkim z rolą Pawła Zduńskiego w “M jak Miłość”, gdzie gra od 2000 roku. Grał także w serialu “Pierwsza Miłość” i innych produkcjach.

Prywatnie Rafał Mroczek przez 13 lat związany był z Joanną Skrzyszewską, z którą ma córkę Zofię (ur. 2016). Para jednak się rozstała i od tego czasu aktor oficjalnie pozostaje singlem. Co prawda pod koniec 2022 roku pojawiały się informacje na temat jego spotkań z finalistką Miss Polonia – Magdaleną Czech.

Mroczek jednak nie komentował tej relacji. Tymczasem zamieścił zdjęcie, na którym znajduje się w czułych objęciach.

 

https://www.instagram.com/rafalmroczek/

 

Nie pokazał się jednak z nową kobietą, a z córeczką!

 

W obięciach córci można tak leżeć do rana. Zresztą spróbuj się ruszyć ! Rodzice wiedzą, że wyswobodzenie się z takiego uścisku nie jest łatwe 😍 Głęboki sen daje dopiero tę szansę. Kto tak ma lub chciałby mieć? Ostatnio przeczytałem, że dzieci w wieku 6 lat boja się zostawać same. Taki okres w rozwoju. 🙌

– napisał.

 

Internauci zachwycali się zdjęciem i zachęcali do tego, by cieszyć się z tych chwil. Wiele osób wie, że kiedyś przyjdzie taki czas, że dziecko nie będzie już chciało spać z rodzicem czy rodzicami, trzeba więc korzystać z takich chwil.

 

>>>Sylwia Bomba to prawdziwa hejterka! Oto CO pokazała w sieci! [VIDEO]

 

https://www.instagram.com/rafalmroczek/

 

https://www.instagram.com/p/CpOEEkVIDcb/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.