Zwolnią Małgorzatę Rozenek z DDTVN? “podstawą śniadaniówki jest sympatia widzów”

Od września 2022 r. Małgorzata Rozenek dołączyła do grona prowadzących “Dzień Dobry TVN”, co było spełnieniem marzenia celebrytki.

Początkowe reakcje na jej udział w śniadanicówce TVN były dosyć pozytywne. Większość widzów twierdziła, że “nie jest tak źle”. Później jednak po każdym programie z udziałem Małgorzaty Rozenek pojawiały się bardzo krytyczne komentarze.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Celebrytce zarzucano, że przerywa gościom programu, chętni za to opowiada o sobie oraz chwali się mężem – Radziem. Widzom nie podoba się też barwa głosu Rozenek. Bo choć prowadząca chodzi do foniatry oraz logopedy, to w komentarzach można przeczytać, że jej głos jest “skrzeczący”. Z “Perfekcyjnej Pani Domu” zadrwił też “kolega” z programu czyli Filip Chajzer [zobacz tutaj].

 

I tak dziś serwis Pomponik poinformował, że stacja nie jest obojętna na głosy odbiorców oraz, że planowane jest zwolnienie celebrytki. 

 

…ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. (…)

 

[władze stacji – przyp. red.] Niczego nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę

– twierdzi informator Pomponika.

 

Małgorzata Rozenek pozostała jednak niewzruszona. W rozmowie z serwisem Plotek stwierdziła:

 

Pomponik po raz kolejny wprowadza swoich czytelników w błąd. Co więcej, zupełnie świadomie. My dalej pracujemy spokojnie, przygotowując dla naszych widzów kolejne ciekawe wydania. Do zobaczenia już za tydzień we wtorek.

 

Trudno zatem stwierdzić, gdzie leży prawda. Szczególnie, że faktycznie występy w DDTVN Małgorzaty wywołują wiele negatywnych reakcji. 

 

>>>Córka Kasi Cichopek ma wyjątkowy talent. Dumna mama pokazała nagranie!

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.