Polki wybrały największego “przystojniaka” spośród wszystkich uczestników programu “CHŁOPAKI do WZIĘCIA” Ich WYBÓR był JEDNOZNACZNY! (foto)

Produkcja Polsatu pt. “Chłopaki do wzięcia” od początku emisji cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Dokument przedstawiający prostych mężczyzn ze wsi, często borykających się z nałogami i brakiem perspektyw na lepsze życie możemy oglądać od niemal 5 lat. Obraz prowincji jaki przedstawia nie jest kolorowy. Niektórzy z uczestników zmagają się z problemami alkoholowymi, inni nie radzą sobie w życiu, jednak każdego z nich łączy jedno, próbują znaleźć miłość swojego życia.

 

 

W ostatnim czasie o produkcji zrobiło się jeszcze głośniej, wszystko za sprawą śmierci 31-letniego Napoleona, Romana Paszkowskiego oraz przykrego incydentu z udziałem 29-letniego Łulasza L., który będąc pod wpływem alkoholu próbował zgwałcić własną babcię. Losy bohaterów są dość smutne, pomimo to wielu uczestników jest pełnych optymizmu i nadal żyje nadzieją na lepsze jutro.

 

 

 

Jeden z portali, a mianowicie “Papilot” przeprowadził w ostatnim czasie ankietę, na najprzystojniejszego uczestnika występującego w “Chłopakach do wzięcia”. Wybór Polek był jednoznaczny i ciężko byłoby się z nim nie zgodzić. Największym ciachem programu bezdyskusyjnie został Elvis. Kobiety wypowiadały się o nim w samych superlatywach określając go “Niezwykle eleganckim facetem” z “interesującą twarzą i spojrzeniem”. Jesteście podobnego zdania?

 

źródła: papilot.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *