Jeden z UCZESTNIKÓW “Chłopaków do wzięcia” trafił za KRATY! Marzył o prawdziwej miłości, a próbował dokonać haniebnego CZYNU! (foto)

Wielu fanów polsatowskiego show “Chłopaki do wzięcia” było zdumionych po informacji, że jeden z uczestników trafił za więzienne kraty. 29-letni Łukasz L. próbował dopuścić się bardzo ciężkiej zbrodni. Z ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna ponad rok temu chciał zgwałcić swoją 79-letnią babcię. Do zdarzenia doszło w jednej z podtarnowskich miejscowości. Kilka godzin wcześniej oskarżony spożywał z kolegą alkohol, po zakończonej libacji miał udać się do domu kobiety na obiad.

 

 

 

Starsza pani zauważyła, że wnuczek jest pijany i doszło do kłótni, wtedy 29-latek próbował siłą zmusić kobietę do stosunku. Na szczęście 79-latka wyrwała się napastnikowi i zadzwoniła na policję. Podczas rozprawy sędzia wyznał, że babcia mężczyzny doznała licznych obrażeń ciała, a oskarżony miał nawet uderzać jej głową o ścianę. Z ustaleń do jakich doszli biegli wynika, że Łukasz L. nie jest chory psychicznie, jednak po alkoholu zachowuje się nieprzewidywalnie.

 

 

Jako bohater “Chłopaków do wzięcia” 29-latek dał się zapamiętać jako niezwykle wrażliwa i religijna osoba, duży wpływ miała na to babcia, która przez wiele lat się niem zajmowała. Łukasz niejednokrotnie powtarzał, że zależy mu na prawdziwej miłości. Jak sam wtedy przyznał, swój pierwszy raz przeżyje dopiero po ślubie, bo “tak nakazuje religia”. W więzieniu spędzi 3 lata i musi także zapłacić 5 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla poszkodowanej.

źródła: plotek.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *