Co można zrobić za 10 tys. złotych? ROZEBRAĆ SIĘ PRZY CAŁEJ FIRMIE! Wyciekło video z jednego z warszawskich call-center…

To nagranie przeraża… Wśród eleganckich mężczyzn, w drogich garniturach, z modnymi zegarkami przechadza się ona…cała naga.

 

Film, który pojawił się na money.pl wcale nie jest dramatyczny. Dziewczyna w ciemnych okularach i w botkach przechadza się między mężczyznami niby modelka- kręci tyłkiem, uśmiecha się, a na głupie komentarze gapiów zadziornie pokazuje środkowy palec. Całe wydarzenie opiewa sielankowa atmosfera, ale o co chodzi? Co to za miejsce?

 

Okazuje się, że to warszawskie call center zajmujące się branżą finansową. Ściśle mówiąc mówią na to “kotłownia”- miejsce wciskania niepewnych inwestycji przez wyszkolonych przedstawicieli nieobeznanym ludziom. Kojarzycie film “Wilk z Wall Street” z Leonardo DiCaprio? To bez problemu będziecie sobie mogli wyobrazić tę firmę.

 

Dziewczyna to jedna z pracownic, która ponoć podjęła wyzwanie rzucone przez jej szefa, który za “nagi pokaz” obiecał jej dać 10 tys. złotych… Jak widać z radością się zgodziła.

 

Dziwny sposób na odreagowanie stresu w pracy, albo raczej rozluźnienia atmosfery… Swoją drogą, 10 tys. złotych to dobra cena za utratę godności? Czy ta dziewczyna za jakiś czas będzie mówić, że była molestowana? Takie to teraz modne…

 

źródło: money.pl,zdjęcie:instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *