Chłopaki z “Letniego, Chamskiego Podrywu” wypuścili najnowszy singiel pt. “Bejbe Ciśniesz!” Zanosi się na przebój wszystkich siłowni! (wideo)

Chłopaki z “Letniego Chamskiego podrywu” nie zwalniają tempa. Ich najnowszy, autorski singiel “Bejbe ciśniesz” pojawił się raptem 15 godzin temu na serwisie YouTube a już nabił 200 000 wyświetleń. Utwór z przesłaniem, bo inaczej  o nim nie można powiedzieć, ma zachęcić szczególnie panie do ćwiczeń na siłowni.

 

Maciej “Canton” Piotrowski i Dawind “Anton” Antonkiewicz przyzwyczaili nas już do tego, że co nie wypuszczą to zamienia się w przysłowiowe “złoto” i staje się wielkim hitem, który króluje na wielu imprezach w Polsce. Wraz z chłopakami przenosimy się na siłownię, na której jest pełno dziewczyn i instruktor, w którego rolę wcielił się znany z zaskakujących mów motywacyjnych YouTuber Dzki Trener. Panie ćwiczą zawzięcie, aby zbić kilogramy i wyglądać pięknie na wiosnę, a muzycy z “Letniego” zachęcają ich do tego wymownym refrenem “Bejbe Ciśniesz”. Chłopaki mają na sobie wdzianka znane z programów promujących fitness i ćwiczenia we wczesnych latach 90.

 

 

Oczywiście piosenka ma też drugie dno i ukazuje codzienność naszych siłowni. Kiedy podczas treningu spotykają się ze sobą dwie psiapsiółki, zamiast skupić się na ćwiczeniach opowiadają o tym co się dzieje wokół i obgadują znajomych. Na sam koniec oczywiście strzelają sobie selfie z dziubkiem i po “treningu” idą do domu. Piosenka wpada w ucho i charakteryzuje się dobrym, mocnym basem. Chłopaki, jak zwykle dali czadu i wszystko na to wskazuje, że utwór będzie królował na prywatkach w tegorocznego Sylwestra.

kp

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *