Pedofil skrzywdził jego NASTOLETNIE CÓRKI! W czasie rozprawy postanowił, że sam WYMIERZY mu SPRAWIEDLIWOŚĆ! (wideo)

Podczas rozprawy byłego lekarza kadry amerykańskich gimnastyczek sportowych zdenerwowany ojciec dziewcząt, które padły ofiarami zwyrodnialca postanowił, że sam wymierzy mu sprawiedliwość. Mężczyzna był bardzo poddenerwowany, w pewnym momencie nie wytrzymał i krzycząc “Dajcie mi tego suk***yna” próbował go zaatakować. Do akcji wkroczyli policjanci, którzy musieli skuć mężczyznę.

 

 

Oskarżony to Larry Nassar były lekarz medycyny sportowej. Mężczyzna został skazany za przestępstwa związane z dziecięcą pornografią i molestowanie seksulane młodych sportowców, którzy korzystali z jego pomocy. 24 stycznia sąd w Lansing w stanie Michigan skazał go na łączny wyrok 175 lat pozbawienia wolności. Ofiaramia zwyrodnialca w czasie kiedy pracował w klubie Twistars w Michigan były zazwyczaj dziewczynki w wieku 13-15 lat.

 

 

 

Zeznania w tej sprawie złożył również Randall Margraves, tata dwóch dziewcząt, która skrzywdził Nassar. Mężczyzna próbował nakłonić sędziów, by pozwolili mu spotkać się z pedofilem na osobności, kiedy mu odmówiono podbiegł do oskarżonego i próbował go pobić. Mężczyzna został obezwładniony przez policjantów i mimo protestów wyprowadzony z sali w kajdankach. Margraves nie będzie odpowiadał za próbę ataku na 54-latka, ponieważ działał pod wpływem silnych emocji.

 

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *