Bartosz ŻUKOWSKI tak źle nie wyglądał od LAT. Rozprawy SĄDOWE z ŻONĄ wykańczają popularnego “Waldusia KIEPSKIEGO”! (foto)

Ostatnio życie prywatne Bartosza Żukowskiego mocno się pogmatwało i nie wiedzie mu się najlepiej. Aktor, który ogromną popularność zyskał po roli Waldusia ze “Świata według Kiepskich” od kilku lat toczy batalię sądową o opiekę nad córką ze swoją żoną Ewą Coll. Wyraźnie widać, że nie wpływa ona zbyt pozytywnie na jego wygląd i stan emocjonalny. Żukowski jest mocno przygnębiony i zestresowany całą sytuacją.

 

Nic nie zwiastowało takiego obrotu spraw, gdyż para uchodziła za zgodne małżeństwo do czasu, gdy w mediach pojawiła się informacja o ich rozwodzie. Teraz para toczy przed sądem zażarty bój o córkę Polę, do której wszelkie prawa rości sobie była małżonka aktora. Kobieta oskarża Żukowskiego o problemy z alkoholem. Pomimo tego sąd przychylił się do prośby serialowego “Waldka” i zgodził się na jego spotkania z córką, bez obecności jej mamy. Zła wiadomość to alimenty, aktor będzie płacił miesięcznie 2500 złotych.

 

Była to 14 rozprawa ex małżonków, którzy prócz walki o córkę, dochodzą się o podział majątku i warszawskie mieszkanie. Wszystko to miało fatalny wpływ na aktualny wygląd aktora, który mocno się postarzał. Żukowski przeżywa ciężkie chwile i jest bardzo przygnębiony swoją sytuacją. Wierzymy, że w końcu wyjdzie na prostą.

 

źródła: pudelek.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *