1 października 2023

Sprawiedliwość okazała się bolesna! Kobieta oblała rozgrzanym olejem genitalia swojego męża, ponieważ ten notorycznie ją (…)

 

Pewien Hindus przekonał się na własnej skórze, a raczej “jajkach” do czego zdolna jest zdradzona kobieta. 30-letnia P. Sasikala z Madurai na południu Indii nie  mogła dłużej znieść ciągłych skoków w bok męża. Nie dość, że czuła się zdradzona i upokorzona, to kiedy nie było go w domu sama musiała zajmować się trójką dzieci. Kobieta wpadła na pomysł, który miał sprawić, że jej mąż już nigdy nie będzie miał ochoty na miłosne amory z innymi paniami.

 

37-latek ostatnimi czasy nie wracał wieczorem do domu przebywał w mieszkaniu kochanki pochodzącej z Virattipathu. Między nim, a żoną regularnie dochodziło przez to do kłótni, gdyż mąż w międzyczasie wpadał do domu tylko na obiad. Sasikala czuła się skompromitowana w oczach sąsiadów, a sprawę zgłosiła na policję. Jednak im również nie udało im się przekonać mężczyzny do powrotu.

 

 

Kobieta postanowiła, że musi wziąć sprawy w swoje ręce. Pewnego dnia udało się jej zwabić męża do domu. Hinduska zachowywała się, jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło i udawała, że nie gniewa się na niego. Dzięki temu zyskała jego zaufanie. Kiedy Parameswarama udał się na popołudniową drzemkę 30-latka wzięła naczynie z gorącym olejem i oblała nim genitalia niewiernego partnera. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami krocza trafił do szpitala w rodzinnym mieście, natomiast jego krewka partnerka została zatrzymana przez policję. Postawiono jej zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała męża.

 

kp

źródła: theindu.com, foto youtube.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz