Paulina Gałązka z prestiżową nagrodą! Best European Actress

32-letnia Paulina Gałązka właśnie otrzymała nagrodę dla najlepszej europejskiej aktorki za rolę w kontrowersyjnej, polskiej produkcji.

Paulina Gałązka przez kilka lat grała w serialu “Pierwsza Miłość”. Od 2019 roku oglądać ją też możemy w serialu “Na dobre i na złe”. Ponadto aktorka zagrała w wielu innych produkcjach czy to telewizyjnych czy kinowych.

Wczoraj w Amsterdamie odebrała nagrodę Best European Actress.

 

https://www.instagram.com/paulina.galazka/

 

Polka została uhonorowana podczas konkursu Septimius Awards:

 

Septimius Awards to Międzynarodowy Festiwal Filmowy prezentujący filmy fabularne, dokumentalne, krótkometrażowe, animowane, seriale telewizyjne i scenariusze. Naszym celem jest prezentacja niezależnych filmów i projektów z całego świata oraz przyznawanie nagród najlepszym nominowanym na naszym corocznym festiwalu. Nagrody Septimius są silnym zwolennikiem nowych talentów i wizjonerskich pomysłów.

– czytamy na stronie festiwalu.

 

https://www.instagram.com/paulina.galazka/

 

Paulina Gałązka została nagrodzona za rolę w filmie, który budził wiele kontrowersji, a chodzi o “Dziewczyny z Dubaju”. Produkcja obnaża proceder, jaki odbywał się w Dubaju i “sprzedawanie się” gwiazdeczek i celebrytek.

 

Wow! Wciąż nie mogę uwierzyć ! Best European Actress @septimiusawards za rolę Emi emocje wciąż mnie trzymają
Dziękuje bardzo za docenienie mojej pracy ❤️ wspaniałe uczucie stać na scenie ze zdobywacami Oskarów i Emmy Amsterdam już na zawsze będzie mi się wspaniale kojarzył

– napisała Paulina Gałązka.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

https://www.instagram.com/p/CeixR5ILE5c/