“Pamiętaj słowa matki”. Poruszająca piosenka synów zamordowanej 38-latki (VIDEO)

“Pamiętaj słowa matki” to piosenka, jaką nagrali synowie 38-latki zamordowanej 12 lipca w Lubartowie.

“Pamiętaj słowa matki i nigdy nie zapominaj, kto był przy tobie, kto cię karmił i kto ciebie wychowywał, kto cię przytulał, podawał rękę i był w trudnych chwilach. O tym nigdy nie zapominaj” – śpiewają synowie kobiety w poruszającym nagraniu.

 

pamiętaj słowa matki
fot. screen youtube/young GoKu

 

Do morderstwa doszło 12 lipca 2021 r. w Lubartowie. Jak informowała wtedy lubelska Policja:

 

38 – latka razem z 44 – letnim partnerem wyszła z domu na ulicę kilka minut przed godziną 20. W ich kierunku szedł 37 – latek krzycząc słowa wulgarne. Doszło do awantury podczas której 37 – latek wyciągnął nóż i zadał nim swojej byłej żonie kilka ciosów. Kobieta mimo przeprowadzonej reanimacji zmarła. Napastnik po walce z 44 – latkiem uciekł z miejsca.

 

zatrzymany Paweł. B. – lubelska.policja.gov.pl

 

Mężczyzna już wcześniej był karany za znęcanie się nad żoną i groźby karalne. Niestety po wyjściu z więzienia znów groził kobiecie, a swoim własnym dzieciom mówił, że poderżnie jej gardło i nie będą miały matki.

 

Jak podaje Dziennik Wschodni, feralnego dnia 37-latka widziano jak chodził pobudzony po mieście:

 

Ludzie mówili, że ten facet od rana biegał wściekły. Może się napił, albo czegoś naćpał. Nie pierwszy raz był taki agresywny.

 

pamiętaj słowa matki
fot. screen youtube/young GoKu

 

Byłą żonę zaatakował wieczorem i pomimo tego, że bronił jej partner, to kobieta zmarła na miejscu. Jej były mąż – Paweł B. dostał zarzuty morderstwa oraz napaści na partnerka kobiety. Grozi mu dożywocie.

 

“Przepraszam i dziękuję, zmienię się, obiecuję. Nie będę tykał narkotyków, bo mnie bardziej to zdołuje. Nie będę sam w miejscu stał, naprzód pójdę, chociaż mamo bardzo mi cię brakuje”

– rapują synowie zamordowanej kobiety.

 

Piosenka synów zamordowanej kobiety, poniżej.