Julia Wieniawa z nową piosenką pt. “Na darmo”. Internauci są podzieleni! (VIDEO)

22-letnia Julia Wieniawa to nie tylko aktorka ze sporym dorobkiem, osobowość telewizyjna i właścicielka dwóch marek – modowej i kosmetycznej.

Julia Wieniawa interesuje się także muzyką i po nagraniu kilku piosenek zapowiedziała wydanie własnej płyty.

 

W marcu 2021 r. zachwyciła utworem “Zabierz tę miłość”, który śpiewała razem z Maciejem Musiałowskim [zobacz tutaj] i Julia postanowiła rozwijać się także w kierunku muzyki.

 

YASSS! To już jutro! Mój nowy singiel „Na Darmo” zapowiadający pierwszy album, na który tak długo czekacie. (…) Ale najbardziej nie mogę się doczekać Waszej reakcji na klip… jestem bardzo ciekawa czy Wam się spodoba

– pisała wczoraj na instargramie.

 

julia wieniawa, piosenka
https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

Dziś zatem wszyscy mogli zobaczyć i posłuchać utworu „Na Darmo” w serwisie Youtube. Zgodnie z opisem piosenki, ma ona opowiadać o spełnianiu marzeń oraz o tym, by nie zaprzepaścić różnych szans i możliwości, jakie daje nam życie.

 

Klip do nowego singla Julii Wieniawy jest na bardzo dobrym poziomie. Można powiedzieć, że to mini-film. Jednak już sama piosenka podzieliła internautów.

 

Kolejna świetna piosenka. Wpada w ucho 👍 gratuluję

 

Teledysk i stylizacje super! Brawa dla produkcji. Ale sama piosenka o niczym, średnio wpada ucho, taki typowy wymuszony kawałek bo ktoś coś chciał nagrać. Hit to nie będzie

 

Teledysk naprawdę na poziomie światowym, ale tekst i muzyka chyba jednak nie trzyma poziomu, a szkoda 😞

 

Jedna z osób tak to podsumowała:

 

Teledysk świetny, ale niestety piosenka kiepska. Zdecydowanie wolałam poprzednie single. No cóż, ciężko być influencerką, aktorką, businesswoman i piosenkarką zarazem.

 

Piosenkę przedstawiamy poniżej. A co do komentarzy, myślicie, że faktycznie Julia łapie zbyt wiele srok za ogon?

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.