Opozda i Królikowski jeszcze długo pozostaną małżeństwem. Powodem jest…!

Joanna Opozda i Antek Królikowski ślub wzięli w sierpniu 2021 r., a już w lutym 2022 r. gruchnęła wieść, że aktor porzucił swoją żonę tuż przed narodzinami ich wspólnego syna.

W kolejnych miesiącach powoli wychodziły na jaw przykre fakty dotyczące rozpadu ich związku. Jak się okazało, Antek Królikowski  zdradzał ciężarną żonę z prawniczką Izabelą. Twierdził jednak “tym razem podjąłem dobre decyzje i to początek zupełnie nowej, dobrej drogi”.

Z kolei Joanna Opozda po początkowym szoki i załamaniu, szybko musiała stanąć na nogi i zająć się opieką nad synkiem – Vincentem. Zarzucała jednak mężowi, że nie łoży on na utrzymanie dziecka. W odpowiedzi Królikowski pokazał screeny przelewów, jakie miała wykonywać Joanna.

 

Mogłoby się więc wydawać, że tak mocno skonfliktowani małżonkowie, rozwiodą się bardzo szybko. Tymczasem formalnie jeszcze długo pozostaną małżeństwem.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Jak informuje Super Express problem jest natury formalnej, a mianowicie chodzi o terminy rozpraw. Ta dotycząca Opozdy i Królikowskiego odbędzie się w dosyć odległym terminie:

 

Skontaktowaliśmy się z sądem, który potwierdził, że termin pierwszej rozprawy rozwodowej nie został wyznaczony.

 

– Wszystko wskazuje na to, że zostanie wyznaczony pod koniec roku. Bardziej realistyczny jest jednak 2024 r. – mówi nam nasze źródło*

– czytamy w tabloidzie.

 

Czyżby sądy miały do czynienia z tak dużą ilością rozwodów, że na sprawę trzeba czekać ponad rok?

 

 

*cyt. se.pl

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.