Królikowski chciał ładne selfie na tle morza, a wyszła…PUPA… DOSŁOWNIE! I to jeszcze jego dziewczyny! Zobacz urocze zdjęcie z wakacji gorącej pary!

Julia Wieniawa już od jakiegoś czasu sygnalizowała na swoim Instagramie, że Sylwestra zamierza spędzić luksusowo na Dominikanie. Katowała się na siłowni, żeby w bikini prezentować się zachwycająco! Chyba ciężka praca się opłaca, bo możemy podziwiać jej efekty na zdjęciu Antka… Aktor zrobił sobie selfie na tle morza i zapewne celowo uchwycił na nim bohatera drugiego planu…tyłek swojej dziewczyny!

 

Trzeba przyznać, że Julia ma całkiem apetyczne…”tyły”. Podążyła za modą na bardzo wycięte stroje kąpielowe, które dość odważnie eksponują pupy, ale w tym przypadku jest to co eksponować! Julia w ubiegłym roku była na okładce czasopisma Chodakowskiej i chyba do serca sobie wzięła promowanie smukłej, fit sylwetki.

Nie ma co ukrywać twarz Antka nie przyciągnęła by tylu obserwatorów zdjęcia, co pupa jego ukochanej.

Bez wysiłku zapewnił sobie kilkanaście tysięcy “lajków”.

 

Wieniawa zmotywowała nas do nowego postanowienia noworocznego. Która kobieta nie chciałaby tak apetycznie wyglądać w bikini?

Czas wykupić karnet na siłownie, tylko, żeby to postanowienie noworoczne nie straciło na ważności 2 lutego. Brawo Julio!

 

pupa Julii Wieniawy

I jeszcze jedno zdjęcie ku motywacji:

tyłek Julii Wieniawy

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *