Olga Szomańska pożegnała się z fanami: “To już naprawdę koniec”

39-letnia Olga Szomańska to aktorka i piosenkarka. Występowała w Teatrze Muzycznym Roma oraz w Teatrze Rampa.

Występowała też w wielu innych teatrach a także brała udział w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz “Big Music Quiz”. Jeśli chodzi o karierę aktorską, to od 2014 r. Olga Szomańska  gra w “M jak miłość” jako Marzenka Laskowska (Lisiecka).

 

https://www.instagram.com/olga_szomanska/

 

Teraz aktorka w poruszającym wpisie pożegnała się a fanami. Niestety wątek Marzenki i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w “M jak Miłość” dobiega końca.

 

To już naprawdę koniec . Dziękuje Wam kochani Widzowie za Waszą Miłość . Codzienną serdeczność . Masę listów , wiadomości . Za wspaniałe spotkania . Marzenka i Andrzejek niech zostaną w Waszych sercach . Kalinka będzie szczęśliwa . Już my z @tomasz_oswiecinski_official przypilnujemy !! (…)

 

Dziękujemy produkcji i naszym najwspanialszym rodzinom z ekipy A i B ! Dzielni bądźcie @mjakmilosc.official ❤️#jalubiętour #marzenkaiandrzejek #koniec #serial

 

Scenarzyści często pozostawiają pewną furtkę do powrotu danej postaci. W takim przypadku może ona wyjechać za granicę. Jednak jeśli chodzi o Marzenkę i Andrzeja, ich koniec jest definitywny. W 1618 odcinku “M jak miłość” obydwoje zginą w wypadku samochodowym!

 

>>>Krzysztof Ibisz z trzecią żoną na salonach. Ależ oni są do siebie podobni! (FOTO)

 

https://www.instagram.com/olga_szomanska/

 

https://www.instagram.com/p/CXMlfOrtw87/