KIEROWCA nagrał na kamerze coś naprawdę FASCYNUJĄCEGO! Początkowo myślał,że to nie dzieje się NAPRAWDĘ! (wideo)

To co udało się nagrać pewnemu węgierskiemu kierowcy zdarza się raz na milion przypadków. Mężczyzna uchwycił fascynujący moment, który początkowo wywołał na nim szokujące wrażenie i nie mógł do końca uwierzyć w to co widzi. Jadąc swoim autem i pokonując jezdnię nieopodal wsi Udavar na Węgrzech przed jego maską przebiegło stado jeleni i saren, jednak nie było to zwykłe stado.

 

 

Stado składało się bowiem z kilkuset jeleni i saren, a pokonanie jezdni w celu przedostania się z pól w leśne ostępy zajęło im trochę czasu. Ich  zaskakujące pojawienie i to w tak ogromnej ilości robi niesamowite wrażenie. Filmik jest prawdziwym hitem i w ciągu zaledwie dwóch dni obejrzało go prawie milion osób.

 

Tak wielkie stado jeleni to naprawdę bardzo rzadki widok. Mężczyzna może mówić o wielkim szczęściu, ponieważ znalazł się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. Oczywiście nagrania by nie było, gdyby nie kamerka samochodowa, którą posiadał. Dzięki temu zarejestrował niecodzienne zjawisko i podzielił się filmem z innymi, dzięki czemu możemy zobaczyć ten fascynujący pokaz dzikiej przyrody.

 

źródła: facebook.com, foto: facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *