Olga Frycz w Turcji spełnia swoje marzenie. Płaci za TO krocie!

36-letnia Olga Frycz w 2018 roku urodziła córkę Helenę, a w 2021 roku – Zofię. A od czasu narodzin pierwszej córki praktycznie zerwała z aktorstwem.

Na początku swojej kariery, Olga Frycz grała w ambitnych filmach takich jak “Weiser” czy “Boże skrawki”. Później pojawiała się przede wszystkim w serialach, gdzie grała epizody, zaś w latach 2013-2018 mogliśmy ją oglądać w “M jak miłość”. Obecnie jednak 36-latka jest przede wszystkim influencerką.

Jak widać, ten zawód, pozwala jej spełniać kosztowne marzenia – jak choćby to w Turcji.

 

https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

Olga wraz z Mają Bohosiewicz już kilka dni temu zapowiadały swój wyjazd. Mówiły o tym, że lecą spełniać swoje marzenie. I co ciekawe, chodziło o sportowe marzenie.

 

Aktorki-celebrytki poleciały do Turcji na kurs golfa!

 

Za to marzenie, panie będą musiały zapłacić krocie. Kurs bowiem odbywa się w 5* hotelu Regnum Carya Golf & Spa Resort w Antalya. Za jedną noc w tym luksusowym hotelu dziś 920/21/03.2023) zapłacimy około 2300 zł. W tym samym hotelu rok temu gościli też Anna i Robert Lewandowscy.

 

Do pobytu doliczyć trzeba koszt samego kursu. Prowadząca treningi Martyna Mierzwa w przypadku zajęć odbywających się w Warszawie bierze 1980 zł. za pakiet 10 lekcji.

 

Jeśli chodzi o ten konkretny wyjazd, nie znaleźliśmy informacji w sieci, więc być może jest to kurs prywatny – tylko dla stałych uczniów trenerki.

 

Trudno więc stwierdzić, ile łącznie będzie kosztował Olgę Frycz ten kurs. Z pewnością jednak całość przekroczy 10 tysięcy złotych. Jak jednak wiadomo – spełnianie marzeń jest bezcenne 🙂

 

>>>Karolina Żyła idzie w ślady taty? Odniosła sukces na stoku!

 

https://www.instagram.com/p/Cp94r_WKJqM/