2 października 2023

“Żywy Ken” spełnił swoje marzenie i został “KOBIETĄ”! METAMORFOZA jaką przeszedł jest PRZERAŻAJĄCA (foto)

Rodrigo Alves, bardziej znany jako Żywy Ken spełnił swoje marzenia. Uzależniony od operacji plastycznych i szokujący swoim wyglądem celebryta od jakiegoś czasu zapowiadał, że chciałby zostać kobietą i upodobnić się do Barbie, ponieważ znudziło mu się już bycie facetem. Ostatnio poczynił ku temu nawet pierwsze kroki. Przeszedł zabieg usunięcia czterech żeber, a efektami pochwalił się w brytyjskim programie rozrywkowym. Jakby tego było mało na dowód zabrał ze sobą wycięte żebra do studia…

 

 

Teraz przyszedł czas na kolejne zmiany w jego życiu. Mężczyzna przyznał ostatnio, że chciałby zająć się uświadamianiem społeczeństwa w temacie “płynności płciowej”. Dlatego zdecydował się nawiązać współpracę z artystą, niejakim Thomasem Evansem, który postanowił mu w tym pomóc. Alves został zaproszony do współpracy w sesji zdjęciowej po tytułem “Femme The Man”, dzięki czemu mógł poczuć się kobietą!

 

 

Co prawda aktor nie przeszedł jeszcze zmiany płci, ale wszystko na to wskazuje, że jest tego bliski. Ken przebrał się w damskie, niezwykle wyzywające ciuszki, założył buty na obcasie, a grupa makijażystów zrobiła go na “bóstwo”. Na zdjęciach możemy zobaczyć efekty ich pracy i wyobrazić sobie, jak Alves prezentowałby się po zmianie płci. Trzeba przyznać, że widok jest odrażający.

 

 

źródła: jastrząbpost.pl. foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz