Joanna Jabłczyńska miała wypadek! Wylądowała na SOR-ze! (FOTO)

Joanna Jabłczyńska (35 l.) to aktorka i prawniczka. W 2014 roku uzyskała aplikację radcowską i od tego czasu pracowała w kilku kancelariach prawniczych.

Pojawiały się jednak głosy, że jest niedostatecznie profesjonalna i jak widać, Joanna Jabłczyńska znacznie lepiej sprawdza się w roli aktorki. Oglądać ją możemy w serialu “Na Wspólnej”, występuje także w teatrze.

 

jest także tratlonistką – https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

Tym razem jednak Jabłczyńska nie dotarła na spektakl do Białegostoku, gdzie zagrać miała w przedstawieniu “Najsłodszy Owoc”. Kolejny występ miała zaplanowany w Rawiczu, tymczasem aktorka uległa wypadkowi i wylądowała na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR).

 

to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuje się w obowiązku je opublikować.

– napisała Jabłczyńska.

 

https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

Przeprosiła też widzów i zapowiedziała, że jej leczenie i rehabilitacja będzie trwać aż do lutego!

 

Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny j obiecajcie proszę, że przyjdziecie do teatru w lutym, kiedy będę już w pełni sił. Obiecuje dać z siebie wszystko! A narazie pełna mobilizacja, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitacje i wrócić do sprawności 🏃🏻‍♀️💃🏻🤸🏻‍♀️

 

Na zamieszczonych zdjęciach widać, że Joanna Jabłczyńska ma nogę w gipsie. Dla osoby aktywnej zawodowo i zapalonej sportsmenki (aktorka uprawia triatolon), taki wypadek musi być bardzo frustrujący.

 

>>>Katarzyna Bosacka podała wartość kaloryczną zestawu od Maty w McDonald’s. Strach jeść!

 

noga w gipsie -https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

https://www.instagram.com/p/CVNN4BzIhuk/