Urządziła już baby shower. Kiedy rodzi Olga Frycz?

Serdeczna koleżanka aktorki, Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcia z baby shower, jaki urządziła Olga Frycz.

35-letnia aktorka i influencerka ma już jedną córkę – trzyletnią Helenkę ze związku z Grzegorzem Sobieszek. Jednak o drugiej ciąży, Olga Frycz poinformowała w nietypowy sposób.

 

https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

 

Otóż aktorka ukrywa, kto jest ojcem dziecka. Nie wiadomo więc, czy chce on pozostawać w ukryciu, czy też ciąża jest efektem “przygody”. W każdym razie Olga wydaje się być pogodzona z sytuacją i gotowa na podwójne samotne macierzyństwo. Jak pisała w czerwcu 2020 r.:

 

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.

 

https://www.instagram.com/p/CP7jWBCpteo/

 

Obecnie ciąża jest już zaawansowana i aktorka zorganizowała baby shower. Zdjęcia ze spotkania opublikowała Maja Bohosiewicz. Widać, że spotkanie odbyło się w wąskim gronie, a sama bohaterka wieczoru wydaje się raczej zmęczona niż zadowolona.

 

Dzisiaj spotkałyśmy się w babskim gronie aby celebrować, rozmawiać i życzyć. Za chwilę na świecie pojawi się kolejna kobieta do naszego grona.

– informowała Maja Bohosiewicz.

 

https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

 

Druga córka Olgi Frycz ma mieć na imię Zosia. Widać, że poród jest tuż tuż i dzidziusia można się spodziewać już lada dzień:

 

To już nasze ostatnie chwile tylko we dwie 🙈
Zaraz w domu pojawi się Zosia, nasz świat stanie na głowie a wszystkie wspólnie z Helenką wcześniej wypracowane rytuały będziemy musiały stworzyć od nowa lub „delikatnie” zmodyfikować 😊

– przyznała Olga.

 

>>>Ewa Farna żartuje ze swojej figury: “wepchnęli mnie w rozmiar 36”😆 (FOTO)

 

https://www.instagram.com/p/CVGVfGRqBg8/