Olga Frycz ciągle chodzi w tych samych ubraniach. Powodem jest jej córka!

Olga Frycz (34 l.) i Grzegorz Sobieszek (para rozstała się w 2019 r.) mają córkę Helenę (ur. 21 sierpnia 2018 r.).

Jak widać dwuipółletnia Helenka ma spory wpływ na swoją mamę. To z jej powodu Olga Frycz ciągle chodzi w tych samych ubraniach.

 

Olga z Heleną – https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

Konkretnie mowa jest o wakacyjnych wyjazdach, których to Olga sobie nie żałuje. Sądząc po tym, co publikuje na instragamie, można wysnuć wniosek, że być może nawet kilka miesięcy w roku spędza za granicą. Wtedy jednak zmuszona jest chodzić ciągle w tym samym.

 

Jak ktoś się mnie pyta dlaczego będąc na wakacjach w kółko chodzę w tych samych sukienkach (w sensie trzech na zmianę) to odpowiadam, że zawsze mam ważniejszy bagaż do zabrania.

– wyjaśnia Olga.

 

Helenka ze swoimi maskotkami – https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

A co to za bagaż? Są to zabawki Helenki, książeczki i inne niezbędne przedmioty:

 

Kiecki mogę przeprać a wakacje bez Lemoniady, Kukaraczy, Maluszka, Kjóika Krzysia, Pandy Wandy i reszty towarzystwa – będą po prostu mało udane.

 

Do tego 15 „tomów” Kici Koci, plastelina, kolorowanki, ulubione kocyki, nosidła dla lal, butelki z mlekiem dla lal, naklejki, wiaderka, garnuszki, grabki, foremki i zapas mamb na „czarną godzinę”.

 

Wpis Olgi spotkał się ze zrozumieniem internautek. Pisały że i one mają podobne doświadczenia, a dziecięcy bagaż jest czasem ważniejszy niż to, co zabierają dorośli. Też tak macie?

 

Zobacz też: Żona Borysa Szyca chwali się synkiem. Fani jednak patrzą na coś zupełnie innego!

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.