Michał Wiśniewski o wychowywaniu Falco. “W przypadku innych dzieci to przegapiłem”

Falco Amadeus to najmłodszy syn lidera “Ich Troje”. Chłopczyk urodził się w styczniu 2021 roku i niedawno miał pierwsze urodziny.

Jak przyznaje Michał Wiśniewski, to właśnie przy swoim ostatnim dziecku docenia czas spędzany z maluchem i obserwowanie jego rozwoju. We wcześniejszych latach bardziej skoncentrowany był na karierze czy też rozrywkach niż na opiece nad dziećmi. I tak naprawdę dopiero teraz, u boku Poli Wiśniewskiej i Falco, odkrywa uroki bycia tatą od samego początku.

 

W rozmowie z Faktem ujawnił też zaskakująca informację dotyczącą Falco!

 

https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

Dzieciństwo Michała Wiśniewskiego nie było sielanką i jako młody chłopak tułał się po różnych domach. Przez rok mieszkał też w Niemczech u siostry swojego taty. Piosenkarz znał język niemiecki na tyle dobrze, że mógł chodzić do szkoły w Bonn.

 

Teraz postanowił, że Falco będzie dwujęzyczny – a konkretnie mówić będzie po polsku i po niemiecku:

 

Wychowujemy synka dwujęzycznie. W przypadku innych dzieci to przegapiłem. Falco z mamą i rodzeństwem rozmawia po polsku, a ze mną po niemiecku. Może to mu kiedyś pomoże i szybciej, płynniej nauczy się dodatkowego języka

– ma nadzieję piosenkarz.

 

Z pewnością jest to dobry pomysł, bo w naszych czasach znacznie ułatwia znalezienie pracy i poprawia mobilność zawodową.

 

>>>Olga Frycz TAM posadziła niemowlaka! “Biedne dziecko, złej, nieodpowiedzialnej matki.”

 

źródło: fakt.pl