Wiesz kto to jest? To CÓRKA sławnych POLSKICH AKTORÓW! Jej mamę i tatę znasz z “M jak miłość”, “Na dobre i na złe”. Wiesz o kogo chodzi?

Dziewczyna na zdjęciu to owoc miłości aktorskiej pary. Choć już od dawna nie są razem, a ich małżeństwo trwało tylko 4 lata, to wciąż łączy ich nie tylko przyjaźń, ale i córka.

 

Nastazja Gonera ma dzisiaj 27 lat i jest córką Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery. Choć na próżno szukać jej na celebryckich ściankach, to ma coś wspólnego ze swoimi rodzicami. Również pracuje w branży filmowej. Studiowała reżyserię na Łódzkiej Filmówce. Piosenka “Kaktus”, do której wyreżyserowała teledysk, stała się czołówką serialu “Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską. Córka Fraszyńskiej sama pracuje na swoje nazwisko, angażuje się w różne projekty filmowe, w reżyserię teledysków, a w niektórych sama grała.

 

Trzeba przyznać, że to rzadkość, że dzieci gwiazd nie chcą korzystać ze sławy rodziców. Nie jedna dziewczyna na jej miejscu budowałaby karierę na popularności aktorskiej pary. Takiego ambitnego dziecka tylko można pogratulować Fraszyńskiej i Gonerze. Ale z wyglądu do kogo bardziej podobna?

źródło: party.pl, facebook.pl, YouTube

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *