OLA CIUPA ROZWŚCIECZYŁA swoich FANÓW kontrowersyjnymi zdjęciami z WAKACJI! Szczególnie mocno dostało się jej za jedno z NICH! (foto)

Ola Ciupa swój urlop spędza z dala od zimnej Polski. Zanana modelka i prezenterka telewizyjna wybrała się na jedną z wysp Zielonego Przylądka, gdzie postanowiła się zregenerować i naładować akumulatory. Sprzyjający klimat i warunki sprawiły, że szybko pozbyła się ciuchów i wskoczyła w seksowne bikini.

 

Modelka nie zapomniała podzielić się ze swoimi fanami fotkami z rajskiej wyspy. Jej profil na Instagramie cieszy się ogromną popularnością, obserwuje go aż 225 tysięcy osób stąd nie dziwi ogromne zainteresowanie świeżo dodanymi zdjęciami. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie jeden istotny szczegół, który nie uszedł uwadze jej fanom, a zarazem przeciwnikom. Na jednym ze zdjęć celebrytka pozuje z  trzema czarnoskórymi nastolatkami.

 

Pod zdjęciem pojawiła się masa wulgarnych komentarzy, a Ciupie mocno się dostało. Gwieździe na  pewno musiało zrobić się bardzo przykro. Hejterzy potraktowali ją wręcz przedmiotowo i wypisywali wiele niestworzonych rzeczy, min. o tym, że “Gang Bang był pewnie na plaży”, czy “Nygasy zadowolone z takiej laski”. Większość komentarzy jest bardzo wulgarna i nie nadaje się do zacytowania. Świadczą one o poziomie niektórych osób i ich chorej wyobraźni.

 

 

kp

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *