ADAM ZDRÓJKOWSKI opublikował swoje zdjęcie z DZIECIŃSTWA! “Kiedyś byłem grzeczny.” Jako kilkuletni maluch wyglądał CZARUJĄCO! (foto)

Adam Zdrójkowski swoją popularność zyskał dzięki udziałowi w niezwykle lubianym serialu, “Rodzinka.pl”. Jego debiut nastąpił w 2011 roku i od tej chwili stał się jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Chłopak w ostatnim czasie przebił swojego serialowego brata, którego gra Maciek Musiał i ma tysiące fanek, które go wręcz ubóstwiają. Aktor wie jak wykorzystać swoje pięć minut i podgrzać wokół siebie atmosferę.

 

 

Media od jakiegoś czasu żyją jego burzliwym związkiem z Wiktorią Gąsiewską, swoją drogą koleżanką z serialowego planu. Adam w ubiegłoroczne wakacje ogłosił wszem i wobec, że jest w niej zakochany. Od tej pory w sieci pojawiło się wiele wspólnych zdjęć pary. Tym razem Zdrójkowskiego wzięło na sentymenty i postanowił podzielić się z fanami swoją archiwalną fotografią z dzieciństwa. Zdjęcie zachwyciło jego wielbicieli, a młody aktor wygląda na nim jak aniołek. Ma jeszcze jasne blond włoski, mleczne zęby i rozkosznie się uśmiecha.

 

 

 

Fanki oszalały na punkcie fotki Adama i nie mogą wyjść z zachwytu, jak ślicznym maluchem był kiedyś. Wiele z nich napisało, że gdyby go wtedy spotkało to schrupałoby go żywcem. Fotka cieszy się ogromną popularnością i polubiło ją prawie 50 tysięcy osób.

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *