CO ZA OBCIACH?! Małgorzata Socha chciała wyglądać “na bogato”…a wyszło jak zawsze? Zobacz, co gwiazda “PRZYJACIÓŁEK” na siebie włożyła… Przesadziła?

Małgorzata Socha niejednokrotnie była nazywana ikoną stylu. Jej kreacje zachwycały największych krytyków mody. Gwiazda “Przyjaciółek” nie bała się też nieco eksperymentować ze swoim wizerunkiem, ale teraz przeszła samą siebie. Wystroiła się jak choinka! Dosłownie!

 

Najnowsza kampania reklamowa “Apartu”, którą fotografował Marcin Tyszka zaskoczyła wszystkich! Jest zrobiona w niezwykle świątecznej atmosferze na tle śniegu, romantycznej nocy, ale nie to czyni ją wyjątkową. Małgorzata Socha występuje w niej w stroju choinki! Wygląda niezwykle uroczo i zabawnie. Stylizację dopełniają buty z “prezentów”. Gosia potrafiła się bawić charakteryzacją i na pewno ta praca dała jej mnóstwo radości. Marcin Tyszka był zachwycony sesją z aktorką. Nic dziwnego, Socha ma też opinię bardzo sympatycznej kobiety.

 

Mało jest aktorek, które z takim luzem pozowały do zdjęć w stroju choinki. Wiadomo, że sama praca dla “Apartu” to już wyróżnienie, więc kreacja nie ma znaczenia.

 

Dzięki Gosi poczuliśmy klimat świąt, bo kiedy, jak nie w święta każdy nas marzy o obciachowym swetrze z bałwankiem?

źródło: plotek.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *