Królikowski chciał dobrze, a wyszło jak zawsze. Co tym razem?!

Od ponad roku Antek Królikowski ma dziwną tendencję do wpadania w różne tarapaty. Sporo już tego było!

Na początku 2022 roku Antoni uczestniczył w konflikcie rodziców Joanny Opozdy i doszło wtedy do strzelaniny. W lutym 2022 r. Antek Królikowski porzucił Joannę Opozdę. Jakiś czas później wpadł na kontrowersyjny pomysł walki sobowtórów Putina i Zełenskiego. Zaś w tym roku aktor został zatrzymany za jazdę pod wpływem środków odurzających.

To jednak nie koniec!

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Chcąc uwiarygodnić siebie i swoje twierdzenia, że zażywał tylko leczniczą marihuanę, Królikowski na swoim profilu udostępnił treść własnych zeznań.

Tymczasem cytowana przez Super Express prawniczka Joanna Parafianowicz przypomniała, że i za taki krok aktor może podlegać karze:

 

…takie zachowanie podchodzi pod paragraf 241 Kodeksu Karnego: “Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

 

Na razie nie wiadomo czy prokuratura będzie podejmować kroki w tej sprawie. Jak jednak widać, Królikowski chciał dobrze, a wyszło jak zawsze…

 

Zobacz też:

Michał Wiśniewski nazwał Wojewódzkiego “pajacem”! O co poszło?!

 

cyt. se.pl