BASIU, coś Ty na siebie WŁOŻYŁA?! WOREK? Kurdej-Szatan źle zrozumiała “strój wieczorowy” i na GALĘ przyszła w PIDŻAMIE! Zobacz zdjęcia jej sukni!

Barbara Kurdej-Szatan na 83. Gali Mistrzów Sportu miała nie lada zadanie! To właśnie ona ogłosiła, kto zajął drugie miejsce. Widać, że jej pozycja nawet w Polsacie jest dość istotna. Basia to piękna kobieta i podczas takiej uroczystości zapewne chciała wyglądać nienagannie, ale coś poszło nie tak…

 

Urocza blondynka na tę okazję wybrała granatową, mieniącą się, prawdopodobnie welurową sukienkę na ramiączkach. Dosyć luźno skrojoną, nie podkreślającą figury aktorki. Zapewne to głębiej wycięte plecy i odsłonięta noga miała być głównym atutem tej sukienki, ale Basia nie chodziła tyłem… Przód tej sukienki wyglądał jak koszula nocna. Może gdyby nie była tak “workowata” nie przywoływałaby tych skojarzeń.

 

Takiego zdania są też fani aktorki, którzy trochę zawiedli się jej stylizacją:

 

“Na sylwestra miała takie super kreacje, a ta taka bez wyrazu i mocno Cie schowala… 🙁 “

 

“taka super figura a kiecka…worek….”

 

“Słabo. Suknia kiepska”.

 

“A ja się wyłamie🙄 bez sensu taka zgrabna kobieta w takiej luźnej sukience😶jak podomka🙄”

 

Jest pewne wytłumaczenie, czemu Basia nie przemyślała swojej stylizacji. Otóż gala odbywała się w dniu, kiedy grała spektakl. Po przedstawieniu nie miała zbyt dużo czasu na “zrobienie się na bóstwo”. Sama się martwiła, że nie zdąży na czas, a to byłoby większą wtopą niż nietrafiona stylizacja.

Najwyraźniej pośpiech nie jest dobrym doradcą.

 

Zobacz zdjęcia Basi z gali:

 

źródło: instagram.com, Gala Mistrzów Sportu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *