Naukowcy z OKSFORDU mają bardzo dobre INFORMACJE dla PAŃ z DUŻYMI PUPAMI! OKAZUJE się, że jej WIELKOŚĆ mówi o (…)

Ta informacja może ucieszyć panie, które mogą pochwalić się obfitymi pupami. Naukowcy z Oksfordu przeprowadzili szereg badań, które dowiodły, że posiadaczki dużych pośladków, są nie tylko mądrzejsze niż ich szczuplejsze koleżanki, ale to także chodzące okazy zdrowia. Badania przeprowadzono na 16 000 kobiet, które wybrano do testów. Ich wyniki zaskoczyły naukowców i są bardzo dobrą informacją dla pań, którym natura nie poskąpiła obfitych kształtów.

 

 

Lista po stronie plusów jest długa. Okazuje się, ze takie kobiety maja w organizmie niższy poziom cholesterolu i glukozy, natomiast wyższy zdrowych dla organizmu kwasów tłuszczowych Omega 3. Rzadziej chorują na cukrzycę, jak również znajdują się w grupie zmniejszonego ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Kwasy Omega 3 natomiast wpływają pozytywnie na prawidłową pracę mózgu.

 

 

Według doktora Konstantinosa Manolopoulousa, który był głównym pomysłodawcą badań większe uda i pośladki mają pozytywny wpływ na zdrowie kobiety. Tłuszcz zgromadzony w pośladkach jest sam w sobie naturalną formą ochrony organizmu. Ponadto kobiety o obfitych biodrach i pupach to dobre kandydatki na matki. Taki kształt bioder to gwarancja urodzenia zdrowego potomka.

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *