Aleksandra SZWED w końcu opublikowała zdjęcia swojego 3-letniego SYNKA! CHŁOPIEC swoją URODĘ odziedziczył po SŁAWNEJ MAMY! (foto)

Aleksandra Szwed w końcu postanowiła pochwalić się fanom przeuroczym zdjęciem swojego synka. Chłopczyk wyrósł i ma już 3-latka, a do tego jest idealną kopią swojej sławnej mamy. Fotografia pojawiła się na Instagramowym profilu aktorki i pokazuje malucha podczas zajęć w kuchni. Chłopczyk wyciska świeży sok z pomarańczy. Internauci zwrócili uwagę na urodę Borysa i podkreślili, że rośnie na prawdziwego przystojniaka.
Syn jest oczkiem w głowie Aleksandry, a wielu jej fanów było zaskoczonych faktem iż  ma już 3 lata i jest taki duży. Aktorka jest dość młodą mamą, ponieważ ma 27 lat, przez co niektórzy z nich nie kryli zdziwienia, że od momentu narodzin minęło już tyle czasu. Pod zdjęciem pojawił się wymowny wpis aktorki, która opisała w jakich okolicznościach ona powstała.
“Z pamiętniczka Matki Polki 2.0: To uczucie, kiedy twój syn – lat trzy i dni 5, w niedzielny poranek wygania cię z kuchni, bo “chce ci sam zrobić śniadanie”. No, jest duma level master. Po długich i trudnych negocjacjach (moja Latorośl to naprawdę twardy przeciwnik) stanęło na soku – Mamci łaskawie pozwolono usmażyć szakszukę. Macierzyństwo-chyba robię to dobrze. Chyba…”
Pod zdjęciem pojawiła się ogromna ilość komentarzy zachwyconych wielbicielek i wielbicieli Aleksandry. Choć nie widać na nim do końca twarzy dziecka, to wiele osób zauważyło ogromne podobieństwo Borysa do sławnej mamy. Fani zwrócili uwagę na włoski chłopca, które przypominają te, jakie w dzieciństwie miała aktorka i ciemną karnację, dzięki czemu zdobędzie serce niejednej dziewczyny.
fot.instagram.com
źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *