Najsłynniejsze “lesbijki” z t.A.T.u kiedyś rządziły na scenie muzycznej! Zobacz jak zmieniły się kontrowersyjne wokalistki! Dzisiaj są nie do rozpoznania!

t.A.T.u wkroczyło na scenę muzyczną z rozmachem i szybko odniosło sukces nie tylko w Rosji, ale i na świecie. Muzyka to jedno, ale zwróciły na siebie uwagę wizerunkiem zakochanych w sobie nawzajem dziewczyn, a głównym punktem ich koncertów były namiętne pocałunki. W latach działalności zespołu czyli do 2009 roku Julia i Lena bazowały na ostrym, wyuzdanym wizerunku, teraz wyglądają zupełnie inaczej!

 

 

Julia Wołowa, czyli ostrzejsza połowa duetu jest dzisiaj nie do poznania! Za pewnie chętnie korzysta z medycyny estetycznej i zabiegów upiększających, bo jej twarz przestaje przypominać dawną Julię. Łagodniejsza część t.A.T.u – Lena wygląda za to olśniewająco, czas jest dla niej łaskawy i jej “rudej” urodzie nadał klasy i stylu.

 

 

Pierwszy menadżer dziewczyn wymyślił wiele skandali, aby promować zespół, jednym z nich była udawana orientacja homoseksualna, której później dziewczyny się wyparły, ale i jedna z nich zaszła w ciążę. Jednak “ten wizerunek” słynnego zespołu bardzo pomógł ludziom, którzy dziękowali rosyjskiemu zespołowi za pokazanie światu, że takie osoby istnieją. Dziewczyny dostawały masę takich podziękowań.

 

Kilkakrotnie donoszono o reaktywacji zespołu, ale kończyło się to tylko na planach, bo dziewczyny nie mogły się ze sobą dogadać. Głównie oskarża się o brak porozumienia Julię, która słynie z trudnego charakteru. Być może jeszcze t.A.T.u powróci na szczyt.

 

Zobacz jak dziś wyglądają członkinie zespołu:

Julia:

Lena:

źródło: wikipedia.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *