Na basen poszły w samych majtkach. Reakcja ratowników mocno je zaskoczyła!

Dwie Polki “Ane Piżl” podpisana na instagramie jako ane_ratownica oraz “Józefina Halina” postanowiły przeprowadzić eksperyment społeczny i na basen poszły w samych majtkach.

Rzecz działa się w Warszawie, a kobiety wybrały basen Warszawianka. Zamiast kostiumów kąpielowych miały na sobie same majtki. Tym samym ich biusty było widać w całej okazałości.

 

Jak relacjonuje Ane Piżl:

 

No więc poszłyśmy dziś popływać na Warszawiankę😎 W kąpielówkach. Tak samo jak połowa osób na tym basenie. Bez zakłócania porządku, na luzie i dobrym stylem 🤙

 

https://www.instagram.com/ane_ratownica/

 

Kobieta liczyła się z krytyką czy też nawet nakazem obrania się lub wyproszenia z basenu. Przeżyła jednak spore zaskoczenie:

 

Słuchajcie, było super. Aż serce mi urosło❤️🌈👍🎉

 

Popływałyśmy, pozjeżdżałyśmy na zjeżdżalniach i spędziłyśmy naprawdę dobre przedpołudnie😍 Ratownicy zerkali, ale cały czas byli profesjonalni i uprzejmi. Kierownik zmiany pozwolił nam nawet zrobić zdjęcie na terenie obiektu, żeby podzielić się z Wami tą relacją. To było wspaniałe doświadczenie, potwierdzające, że Polska jest bardziej gotowa na równość niż się wydaje💪👊

 

A co na to internautki? Większość pań przyznała, że nie odważyłby się pokazać topless na basenie. Jednak kibicują akcji, a część z pań na co dzień chodzi bez stanika:

 

osobiście się nie pokaże bez biustnika ale kibicuje Wam z całego seducha ❤️❤️jesteście wspaniałe. 🔥

 

Kiedy czytałam ten post pomyślałam ” ja bym nie odsłoniła swoich piersi, bo są brzydkie”. Mężczyźni tak nie myślą, nie są poddawani takiej ocenie, jak kobiety. Ile jeszcze trzeba przezwyciężyć, zaakceptować, żeby każdy mógł być wolny. ❤️🙌.

 

Brawo Wy! Podziwiam za odwagę 😍 ja póki co chodzę bez stanika i staram się olewać czy coś mi prześwituje, odznacza się czy nie…Zimą to nie problem ale latem jako nauczyciel czasem mam wątpliwości…

– pisały.

 

Co sądzicie o tej akcji? Czy to toby pomysł, by kobiety “zrzuciły” staniki na plażach i basenach?

 

https://www.instagram.com/ane_ratownica/

 

https://www.instagram.com/p/ChPKjXUscny/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.