ROZENEK gorszy treningiem w… MAJTKACH? Po co Małgosia eksponuje KROCZE!? Zobacz prowokujące zdjęcie Perfekcyjnej!

Małgorzata Rozenek to gwiazda, która ciągle jest narażona na krytykę. Trzeba przyznać, że hejterzy upatrzyli sobie wyjątkowo Perfekcyjną i czujnie obserwują jej konta społecznościowe. Na każdym zdjęciu znajdą element, który może zostać skrytykowany. A to fryzura nie ta, a to nieodpowiedni wiek, a to dzieci pokazała, a to afiszuje się ze sowim szczęściem – wszystko źle. Tym razem Małgosia sprowokowała wszystkich obserwatorów, nie tylko hejterów!

 

Małgosia opublikowała zdjęcie po treningu. Nie byłoby w tym nic nieodpowiedniego, gdyby nie pozowała sama sobie w samych majtkach. Zapewne chciała pochwalić się swoją figurą i owszem jest ona godna podziwu, ale żeby aż tak się obnażać? Skąpe body okazały się nieco zbyt kuse w pewnych miejscach.

Internauci poczuli się zniesmaczeni i nie ma im się co dziwić. Zastanawiające jest dlaczego Małgosia trenuje w takim stroju?

Hejterzy nie musieli się zbytnio starać… dużą uwagę skupiały okolice krocza celebrytki. To ono było często tematem wszelkich komentarzy, najczęściej negatywnych. Body, które ma na sobie jest dosyć wycięte  i faktycznie zbyt bardzo przykuwa uwagę w intymnych miejscach. Naprawdę nie mogła założyć szortów?

 

Zresztą całe zdjęcie zbulwersowało obserwatorów Rozenkowej, czego wyraz dali w komentarzach:

 

“Poka poka poka sowe. Gośka, weź się ogarnij, ubierz gacie i weź się do jakiejś pożytecznej roboty, bo serio ci już wali w dekiel”.

 

“Pani Małgosiu ale po co zdjęcie w samych majtkach? Jeszcze jakby nam Pani nogi pokazała to rozumiem… A tak to widać tylko… 😉

 

“Te body są troszkę za kuse coś tam wychodzi na dole”.

 

” Jak dl mnie, takie zdjęcia, zwłaszcza jak się dzieci w wieku szkolnym, to się wysyła tylko swojemu staremu, a nie obcym ludziom, majtki na szczęście są, ale to pewnie kwestia czasu :-)”

 

“Taka fota…..Może lepiej pokazać się bez majtek……”

 

“Cycki znudziło pokazywać – teraz trzeba resztę 😁”.

 

“Wszystko na wierzchu i jeszcze powciskane😂 Trzeba było od razu nagie dodać Pani projekt lady perfekcyjna pani domu Śmiech na sali Trenowała psni w majtkach ze takie zdjęcie ? Czy specjalnie pani zapozowała Bez legginsow aby wywołać burze w internecie pokazując swoją pi** która powinna chyba być tylko dla męża czyż nie “?

 

Zdjęcie wywołało wiele awantur. Małgosia ma dużo zwolenniczek, które bronią jej figury i dają jej prawo do obnażania bez względu na wiek, bo “ma się czym chwalić”. Internauci nawzajem obrażają się pod pretekstem Rozenkowej. Jedno zdjęcie skłóciło masę obserwatorów Gosi.

 

Zobacz zdjęcie, czy to zdjęcie jest niesmaczne?

Rozenek w bieliźnie

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *