Syn Moniki Zamachowskiej przyznał się do problemu z alkoholem: “Zacząłem dużo pić”

Tomasz David Malcolm (ur. 2001) to syn Moniki Zamachowskiej z małżeństwa z Jamie’e Malcolma’em. Z tego związku ma też córkę Zofię.

Monika Zamachowska jest bardzo dumna z syna i wspiera go w jego działaniach. Wiele razy chwaliła się na przykład tym, że Tom już ma pracę (pracował jako dostawca jedzenia), a ostatnio pokazywała jego sesję zdjęciową. Jak się bowiem okazuje, syn Moniki Zamachowskiej marzy o tym, by zostać modelem. Tom Malcolm ma już za sobą pierwszą sesję reklamową (odzież medyczna) i swój profil na stronie Max Models.

 

marzy o karierze modela – https://www.instagram.com/tommalcolmofficial17/?hl=pl

 

Wczoraj na instastory Tomasz zrobił zaskakujące wyznanie. Zaczęło się od pytania o dziewczynę:

 

Dlaczego Ty nie masz dziewczyny? Czy masz? Taki przystojny chłopak 🙂

 

Odpowiedź syna Zamachowskiej pokazuje, że nie ma on najlepszego zdania na swój temat:

 

Nie byłem świetnych chłopakiem. Niektóre z moich byłych dziewczyn zdradzały mnie i po zerwaniu na początku 2020 byłem w depresji i emocjonalnie zamknięty. Wszystkie stereotypy okropnych chłopaków.

 

Następnie Tom Malcolm przyznaje, że miał problem z alkoholem:

 

Więc chciałem się uporządkować, zanim zacznę cokolwiek z kimkolwiek. Zacząłem dużo pić. Pomyślałem “To kolejny powód, aby z nikim się nie angażować”. Nie chciałem, żeby jakakolwiek dziewczyna była ze mną w tym bałaganie.

 

Odpowiedź Tomasza wskazuje, że jest on jeszcze bardzo młodym i może aż nazbyt szczerym człowiekiem. Nie tak dawno temu Monika Zamachowska poinformowała, że otwiera agencję PR [czytaj tutaj]. Może więc powinna doradzić w zakresie kształtowania wizerunku także synowi?

 

Zobacz też: Ewa Farna przebiła wszystkie instamatki. Zobacz, czym wozi swojego synka!

 

https://www.instagram.com/tommalcolmofficial17/?hl=pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *