Anna Komornicka – kim jest była żona Zbigniewa Zamachowskiego? Wiek, mąż i dzieci

W świecie show biznesu nie brakuje osób, które choć pełnią w nim ważną rolę tak naprawdę żyją z dala od blasku fleszy i skupiają się na promowaniu osób, które są ich podopiecznymi. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Anna Komornicka, współwłaścicielka agencji aktorskiej PASSA. O Annie zrobiło się głośno ze względu na związki, które zawierała. Nic więc dziwnego, że wciąż zdarzają się osoby, które zastanawiają się kim jest i jak wygląda jej życie. W odpowiedzi na zapytania internautów przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na jej temat.

Anna Komornicka – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

O życiorysie Anny Komornickiej nie wiadomo zbyt wiele. W sieci na próżno szukać możemy informacji na temat tego gdzie się urodziła. Nie znamy również jej dokładnej daty urodzenia, choć wiemy, że urodziła się w  1970 roku. Niewiele wiadomo również na temat jej wykształcenia oraz początków kariery zawodowej. Wiemy, że zaczynała ją prowadząc agencję aktorską ze swoją matką. Przez pewien czas poświęciła się dbaniu o domowe ognisko, jednakże w późniejszym czasie, po rozwodzie osiągnęła sukces zawodowy.

Anna Komornicka – kariera

Kariera Anny Komornickiej podobnie jak jej życie osobiste jest związana z aktorstwem choć ona sama nigdy nie zagrała żadnej roli. Jest ona założycielką Agencji Aktorskiej PASSA, która w latach 90 była jedną z pierwszych agencji na naszym rynku. Założyła i prowadziła ją wspólnie ze swoją matką, Małgorzatą. Agencja ta cieszyła się bardzo dużym uznaniem i zajmowała się największymi gwiazdami polskiego kina. Pod swoim skrzydłami miała takie nazwiska jak Anna Seniuk, Jan Piechociński czy Olaf Lubaszenko. To jednak nie wszystko. Agata Komornicka zajmowała się również produkcją kultowego filmu „Młode Wilki” pełniąc rolę menagera castingów oraz drugiego reżysera. Ponadto była również managerem Magdy Femme oraz prowadziła Fan Club tej piosenkarki. Do dziś związana jest z mediami i nadal prowadzi kariery aktorów oraz innych znanych osób jednocześnie pozostając nieco w tle. Przykłada bowiem baczną uwagę do ochrony swojej prywatności.

Anna Komornicka – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Anny Komornickiej nie wiemy zbyt wiele. W sieci możemy znaleźć informację o tym, że jest ona córką znanego kierowcy rajdowego Krzysztofa Komornickiego. Jej matką jest Małgorzata Komornicka, z którą Anna wspólnie prowadziła agencję aktorską. Nie mamy jednak żadnych informacji na temat tego, czy Anna Komornicka posiada rodzeństwo.

Anna Komornicka – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Na temat życia uczuciowego Anny Komornickiej możemy znaleźć znacznie więcej informacji, ponieważ kobieta wiązała się z osobami powszechnie znanymi. Jest byłą żoną aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Para poznała się w 1988 roku podczas przyjęcia u Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej. Anna Komornicka była o 9 lat młodsza od aktora, mimo to jednak para postanowiła się pobrać. Choć zależało im na skromnej uroczystości, w ceremonii ślubu uczestniczyły prawdziwe tłumy, które prawie zablokowały Pałac Ślubów. Mimo to małżeństwo nie okazało się udane i para rozwiodła się zaledwie po 3 latach związku. Niemniej jednak, zarówno Anna Komornicka, jak i Zbigniew Zamachowski nigdy nie zdradzali przykrych szczegółów ze swojego życia. Wprost przeciwnie, znany aktor zawsze wypowiada się ciepło o swojej byłej żonie.
Następnie Anna Komornicka nawiązała bliską relację z Magdą Femme – wokalistką znaną z zespołu Ich Troje. Komornicka pełniła funkcję managerki wokalistki z czasem zaś stały się sobie tak bliskie, że zaczęły krążyć informacje o ich związku, które podsyca były mąż Femme – Michał Wiśniewski.

Anna Komornicka – dzieci

W sieci możemy znaleźć informację, że Anna Komornicka nie posiada dzieci, co jest poniekąd prawdą. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie była matką. Niewiele osób wie, że Anna Komornicka była w ciąży i urodziła syna Jasia, którego ojcem był Zbigniew Zamachowski. Niestety, dziecko zmarło przedwcześnie co odcisnęło ogromne piętno na tej parze. Co ciekawe, zarówno Anna Komornicka, jak i Zamachowski nigdy nie dzielili się informacją na ten temat z mediami zachowując te trudne wydarzenia dla siebie. Prawda została ujawniona przez trzecią, również byłą żonę znanego aktora.

Anna Komornicka – Facebook i Instagram

Jak wspominaliśmy Anna Komornicka jest osobą, której nie zależy na tym, by być popularną i rozpoznawalną. Stara się chronić swoją prywatność, dlatego też nie dziwi nas fakt, że nie jest obecna w sieci. Nie prowadzi swoich kont na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Osoby zainteresowane jej postacią nie mają więc dostępu do informacji na temat tego, jak wygląda jej codzienne życie.  

Anna Komornicka – ciekawostki z życia

Jeśli wierzyć pogłoskom o związku Anny Komornickiej z Magdą Femme warto wspomnieć, że kobiety wspólnie wychowywały córkę wokalistki. Co równie ważne, córka Magdy Femme nie jest wynikiem jej związku z żadnym mężczyzną, wokalistka poddała się bowiem procedurze in vitro.