Modelka prężyła swoje zmysłowe KSZTAŁTY na PLAŻY! Wtedy zaatakowała ją DZIKA ŚWINIA i ugryzła w (…)! (wideo)

Modelka prężyła swoje zmysłowe KSZTAŁTY na PLAŻY! Wtedy zaatakowała ją DZIKA ŚWINIA i ugryzła w (…)! (wideo)

O prawdziwym pechu może mówić wenezuelska modelka, Michelle Lewin. Latynoska piękność odpoczywała na Bahamach. 32-latka chętnie spacerowała po okolicznej plaży i to właśnie tam spotkała ją spora nieprzyjemność. Kiedy Michelle prężyła swoje zmysłowe kształty została zaatakowana przez stado dzikich świń! Jedna z nich była na tyle zawzięta, że ugryzła modelkę w pośladek!

 

 

 

Jak się później okazało ślicznotka z Ameryki Południowej naruszyła teren, który szczególnie upodobały sobie świnie. Zwierzęta postanowiły pokazać 32-latce kto tam rządzi i przegoniły ją gdzie pieprz rośnie. I tym sposobem zamiast zmysłowej fotki na Instagramie modelki pojawił się film, który bije rekordy popularności. Nagranie z ataku wściekłej świni zobaczyło już prawie 5 milionów osób.

 

 

 

Spotkanie z pozoru bezbronną świnią zakończyło się dla Lewin czerwonym śladem po zębach zwierzęcia na pośladku. Tak więc modelka będzie miała pamiątkę z wakacji i nauczkę żeby nie zapuszczać się w miejsca, na których rządzą i dzielą bahamskie świnie plażowe.

 

https://www.instagram.com/p/BtwWkKKhF58/

 

źródła; instagram.com, foto instagram.com