1 października 2023

Natalia OREIRO opublikowała na INSTAGRAMIE swoje zmysłowe zdjęcia. 40-letnia GWIAZDA “Zbuntowanego Anioła” nadal zachwyca IDEALNYM CIAŁEM! (foto)

Natalię Oreiro zapamiętaliśmy z roli Milagros w serialu “Zbuntowany Anioł”, która za wszelką cenę stara się zdobyć serce swojej miłości Iva. Dziewczyna pracuje jak pokojówka w domu jego ojca i robi wszystko, by wkupić się w łaski przystojnego syna. Oreiro w czasie udziału produkcji miała zaledwie 18 lat i od tego czasu minęło już wiele długich lat, pomimo to aktorka nadal zachowała swoją urodę i  pięknym promiennym uśmiechem.

 

 

 

Latynoska piosenkarka i aktorka mimo, że nie mamy okazji oglądać ją już zbyt często, bardzo aktywnie udziela się mediach społecznościowych. Z okazji Nowego Roku, na Instagramowym profilu 40-letniej Urugwajki pojawiło się zmysłowe zdjęcie. Oreiro pozuje na nim całkowicie nago i odkrywa przed fanami swoje wdzięki. Gwiazda często lubi chwalić się swoim ciałem i nie ma się czemu dziwić. Jak na 40-letnią kobietę prezentuje się świetnie. Natalia lubi też publikować fotki bez make-upu i nie wstydzi się swojego naturalnego wyglądu.

 

 

 

 

fot. instagram.com

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz