Michał Piróg w żałobie: “Spij spokojnie aniele piękny.”

Tancerz i choreograf, Michał Piróg przekazał tragiczne wieści. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnał gwiazdę programu “You can dance”.

Michał Piróg napisał:

 

Spij spokojnie aniele piękny.
Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. (…)

Byłaś jego [programu “You can dance” – przyp. red.] najjaśniejsza gwiazdą.
Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas 💔

 

https://www.facebook.com/natalia.madejczyk

 

Natalia Madejczyk była uczestniczką pierwszej edycji “You can dance” w 2007 roku. W kolejnych latach pracowała jako choreografka i tancerka między innymi w Teatrze Tańca V6 w Łodzi, Bałtyckim Teatrze Tańca, Teatrze Muzycznym w  Gdyni czy Warszawskiej Operze Kameralnej.

 

Niestety Natalia Madejczyk zginęła tragicznie.

 

https://www.facebook.com/natalia.madejczyk

 

Kilka dni temu została ofiarą pożaru. Na Facebooku utworzono grupę Modlitwa za Natalię Madejczyk:

 

…potrzebna modlitwa za nasza Kochana Natalię Madejczyk, niektórzy już wiedza , ze miał miejsce pożar w mieszkaniu,w którym niestety , Natali i dwójka znajomych przebywali , Natalia walczy o życie jest mocno poparzona ( przewieźli ja do szpitala na Śląsku ) (…)

Wierze bardzo ze świadomość zbiorowa ma duża moc i chciałam zaproponować np: zapalenie świeczki, 15 min medytacje, modlitwę , mantrę , wysłanie intencji, każdy co czuje

– pisała administratorka grupy.

 

Niestety Natalia Madejczyk miała mieć poparzone ponad 60% ciała i nie reagowała na leki. W ostatnich godzinach informowano, że jej stan jest krytyczny. Później przyszła informacja o śmierci tancerki. Zmarła 21 czerwca 2022 r.

 

>>>Rosati: “Kazał szczekać, udawać zwierzęta. Upokarzał nas.”

 

https://www.instagram.com/p/CfGBcyXoPyN/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.