28 listopada 2023

Przez niezwykłe podobieństwo często mylą ją z Beyonce. Dziewczyna nie może wyjść spokojnie na ulicę, ponieważ ludzie nie dają jej żyć! (foto)

Brittany Williams to młoda Amerykanka, która przez swoje ogromne podobieństwo do słynnej gwiazdy R&B Beyonce Knowles stała się sławna w całych Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna niekoniecznie podziela podziela entuzjazm swoich “fanów”, ponieważ nie może spokojnie wyjść na ulicę. Fala niechcianej popularności przytłoczyła dziewczynę. Ludzie notorycznie zatrzymują ją na ulicy prosząc o autograf czy wspólne selfie.

 

Jakby tego było mało czasem biegają za nią paparazzi, którzy śledzą każdy jej ruch myląc z popularną piosenkarką. Dziewczyna zdradza, że gdzie by się nie pojawiła nie może zaznać spokoju. Jest zaczepiana w samolocie, podczas zakupów w sklepie, czy w czasie spacerów ze znajomymi. Była nawet ścigana i robiono jej zdjęcia bez jej aprobaty.

Mieszkanka Detroit dodaje, że większość zaczepek jest bardzo sympatyczna, a ludzie są bardzo mili. Kiedy Brittany zaprzecza, ze nie jest słynną piosenkarką wielu jest zaskoczonych, lecz po chwili dodają, że mimo to wygląda, jak jej młodsza siostra.

 

kp

źródła: rmf.fm, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *